Корзина
100 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

"Первый дом" интернет-магазин строительных материалов
+380975360234
+380445360234
Корзина
Цементна суміш Baumit Estrich-Beton для влаштування стяжок і будівельних робіт.

Цементна суміш Baumit Estrich-Beton для влаштування стяжок і будівельних робіт.

  • В наличии

65 грн.

Купить
+380975360234
  • +380975360234
  • +380445360234
  • График работы
  • Адрес и контакты
Цементна суміш Baumit Estrich-Beton для влаштування стяжок і будівельних робіт.
Цементна суміш Baumit Estrich-Beton для влаштування стяжок і будівельних робіт.В наличии
65 грн.
Купить
+380975360234
  • +380975360234
  • +380445360234
Описание
Информация для заказа

Estrich-Beton
Матеріал
Цементна суміш Baumit Estrich-Beton для влаштування стяжок і будівельних робіт. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Відповідає групі Ц.1.СТ1 згідно з вимогами ДСТУ Б В.2.7-126:2011.
Застосування
Призначена для улаштування стяжок підлоги по жорстких зв’язаних основах, розподільчому, теплоізоляційному шару, в тому числі для підлог з підігрівом. Придатна для використання в якості підготовки на терасах і балконах, при умові подальшого нанесення гідроізоляції. Може використовуватися для:
- влаштування бетонних підготовок та стяжок, наприклад, в підвальних приміщеннях;
- заливання невеликих монолітних конструкцій та малих архітектурних форм;
- бетонування конструкцій, які не піддаються деформаціям: пандусів, тротуарних плит, доріжок;
- закладання отворів в залізобетонних стінах, перекриттях і в місцях проходження інженерних мереж і комунікацій;
- усунення дефектів в бетонних конструкціях;
- інших загальнобудівельних і ремонтних робіт по бетону.
Для ручного та механізованого нанесення зовні та всередині будівель.
Рекомендована товщина шару 20-100 мм.
Технічні дані
(при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%)
Міцність зчеплення з основою, не менше:
Границя міцності (через 28 діб) на:
- стиск, не менше:
- розтяг при вигині, не менше:
Усадка, не більше:
Термін придатності, не менше:
Рекомендована товщина шару:
Витрати води:
Витрати суміші:
0,3 МПа
20 МПа
4 МПа
1,5 мм/м
30 хв.
20-100 мм
2,5-2,8 л/25 кг сухої суміші (100-110 мл/1 кг)
20 кг/м²/10 мм товщини шару
Зберігання
В сухому, прохолодному місці на дерев’яних піддонах, у заводській упаковці - 12 місяців.
Форма
постачання
Мішок 25 кг, 54 мішків на піддоні = 1350 кг.
Основа
Підготовка: Поверхню основи підготовити у відповідності до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212-2016.
Основа має бути сухою, міцною, здатною нести навантаження, без тріщин, рівномірно погли-наючою. Основу очистити від висолів, пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фар-би. Неміцні ділянки поверхні видалити. Всі бетонні роботи повинні проводитися відповідно до будівельних норм. Під час бетонування і під час твердіння бетону, температура повітря і на-вколишнього середовища не повинна бути нижча за +5 °С. Не виконуйте роботи на промерз-лих основах та / або у разі ризику замерзання. Тріщини в основі розшити, обробити ґрунтовкою Baumit SuperGrund і витримати технологічну перерву не менше 60 хвилин. Для сильнопогли-наючої поверхні застосувати ґрунтовку Baumit Grund.
Великі дефекти глибиною до 50 мм в бетонних конструкціях відремонтувати сумішшю Baumit Estrich-Beton.
Укладання підлогових бетонних стяжок Baumit Estrich-Beton виконувати картами площа яких не перевищує 20 м²; по периметру таких карт виконувати деформаційні шви.
Перед укладанням бетонної суміші по ґрунту, ґрунтову основу ущільнити щебенем і потім влаштувати ретельно ущільнену піщану або піщано-гравійну підсипку, яку необхідно застелити поліетиленовою плівкою.
Примітка! Конструктивне рішення бетонної підлоги по ґрунту залежить від рівня ґрунтових вод.
Для зниження ризику появи тріщин в місцях з мінімальною товщиною рекомендується на гори-
Технічний опис Baumit Estrich-Beton, дата актуалізації 03/2019 2 / 2
зонтальну основу прокласти металеву сітку.
Ґрунтування: для кращого зчеплення та вирівнювання поглинаючої здатності основи викорис-тати ґрунтувальну суміш Baumit Grund (технологічна перерва 4 год.).
Спосіб
застосування
Приготування: Суху суміш Baumit Estrich-Beton можна змішувати в бетонозмішувачі, як граві-таційного, так і примусового типу. Кількість води, залежно від бажаної консистенції - (2,5-2,8 л/мішок). Для зачинення «сухого бетону» використовуйте тільки чисту воду (із систем водопо-стачання). Тривалість змішування 3-5 хвилин. Свіжа бетонна суміш повинна бути використана відразу після приготування. Уникайте скидання бетонної суміші з висоти що перевищує 1 метр.
Передозування води знижує міцність бетону, збільшує усадку і може призвести до появи трі-щин в тілі конструкції.
Виробництво робіт:
При виконанні підлогових бетонних стяжок Baumit Estrich-Beton на ґрунтову основу прокласти поліетиленову плівку, яка запобігатиме втратам води із бетонної суміші. Щоб виключити пере-давання деформацій стін на стяжку, необхідно відокремити бетонну підлогу від стін і опорних конструкцій, - для цього по стінам і навколо колон прокласти амортизаційну стрічку. Окремі приміщення розділити дилатаційними швами, в т.ч. якщо присутні підлоги з обігрівом.
Приготовлену бетонну суміш слід ретельно перемішати за своєю консистенцією, а потім уклас-ти, утрамбувати і вирівняти поверхню. Бетонні роботи повинні бути завершені протягом однієї години, а в разі високих температур - протягом півгодини після приготування бетонної суміші.
Після вирівнювання бетонної суміші Baumit Estrich-Beton правилом, при потребі її натирають. Час технологічної перерви перед затиранням бетонного покриття Baumit Estrich-Beton зале-жить від товщини шару, вологості і температури навколишнього середовища.
Бетон, який примикає до конструкцій колон, ям, дверних прорізів і стін необхідно обробити впершу чергу за допомогою крайових гладильних машин, оснащених вільно обертовими дис-ками.
Рекомендації до виконання робіт:
Протягом перших трьох діб бетон оберігати від навантажень і швидкого висихання шляхом усунення впливу прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягів. Для цього сві-жий бетон рекомендується накривати вологонепроникною поліетиленовою плівкою. Після за-твердіння бетону, покриття періодично зволожувати аж до набору остаточної міцності.
Вказівки з
безпеки
Під час роботи з матеріалом дотримуватись загальнобудівельних правил безпеки. Використо-вувати захисні рукавички, окуляри та спецодяг.
Загальні
вказівки
Не працювати при температурі нижче + 5°С і вище + 30°С, у разі впливу на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів для усунення впливу вка-заних чинників.
Висока вологість повітря та низькі температури або різко змінюючі погодні умови можуть знач-но збільшити час тверднення розчинової суміші.
Не додавати в розчинову суміш добавки, які не рекомендовані виробником.
При утворенні «плівки» на розчиновій суміші подальше проведення робіт заборонено, а розчи-нову суміш потрібно видалити!
Технічні характеристики вказані при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.

  • Цена: 65 грн.