Корзина
100 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

"Первый дом" интернет-магазин строительных материалов
+380975360234
+380445360234
Корзина
Baumit UniversalKleber - клейова та армувальна суміш для ППС і МВ, 25кг

Baumit UniversalKleber - клейова та армувальна суміш для ППС і МВ, 25кг

  • В наличии

105 грн.

Купить
+380975360234
  • +380975360234
  • +380445360234
  • График работы
  • Адрес и контакты
Baumit UniversalKleber - клейова та армувальна суміш для ППС і МВ, 25кг
Baumit UniversalKleber - клейова та армувальна суміш для ППС і МВ, 25кгВ наличии
105 грн.
Купить
+380975360234
  • +380975360234
  • +380445360234
Описание
Информация для заказа

UniversalKleber
Матеріал
Високоадгезійна суміш Baumit UniversalKleber для влаштування клейового, контактного та армувального гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів
Застосування
Суміш Baumit UniversalKleber призначена для улаштування армувального гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів будівель, а також для приклейки фасадних теплоі-золяційних плит на основі мінеральної вати, пінополістиролу до стінових огороджувальних конструкцій будівель. Суміш Baumit UniversalKleber рекомендовано використовувати в якості шпаклівки для вирівнювання поштукатурених і бетонних поверхонь з армуванням скловолок-нистою сіткою Baumit DuoTex або без неї.
Технічні дані
Змішування з водою:
Термін придатності розчинової суміші, не мен-ше:
Час коригування, не менше:
Адгезія до основи, не менше:
Морозостійкість, не менше:
Рухомість
Водопоглинання, не більше:
Товщина шару:
Усадка розчинової суміші, не більше:
Паропроникність, не менше:
Витрати сухої суміші:
~4,75-5,25 л/25 кг сухої суміші; ~190-210 мл води на 1 кг сухої суміші
120 хв.
10 хв.
до мінеральних поверхонь: 0,6 МПа;
до плит ППС: 0,08 МПа;
до плит МВ: 0,015 МПа
50 циклів
для приклейки: 4,5 ± 0,5 см;
для шпаклювання: 5,5 ± 0,5 см;
0,6 кг/м² × √год.
плити МВ: - приклейка утепл. - 2-10 мм; - контакний шар - 1,5-2 мм; - армуючий шар – 3-5 мм.
плити ППС: - приклейка утепл. - 2-10 мм; - армуючий шар - 3-5 мм вирівнювання міне-ральних основ: - для вирівнювання основ - 2-4 мм;
1,5 мм/м
0,1 мг/м×год×Па
для пінополістирольних плит - приклейка утеплювача: 5 кг/м²; - улашт. гідрозах. шару: 4 кг/м².
для мінераловатних плит- приклейка утеп-лювача: 6 кг/м²; - улашт. контактного шару: 2 кг/м²; - улашт. гідрозах. шару: 4 кг/м².
Зберігання
В сухому, прохолодному місці на дерев’яних піддонах, у заводській упаковці - 12 місяців.
Форма
постачання
Мішок 25 кг, 54 мішків на піддоні = 1350 кг.
Основа
Підготовка: Поверхню основи підготовити у відповідності до вимог БНіП 3.04.01-87 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016.
Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, незамерзлою. Поверхню очистити від забруд-нень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до основи (олійні та жирові плями, змащува-льні матеріали, особливо антиопалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні та ті, що осипаються, видалити.
Тріщини на поверхні розчистити від залишків зруйнованого матеріалу, заґрунтувати ґрунтов-кою Baumit Grund і вирівняти штукатуркою, наприклад, Baumit KalkZement Putz.
Технічний опис Baumit UniversalKleber, дата актуалізації 03/2019 2 / 3
Приготування:
Виконання
робіт:
Для зачинення сухої суміші Baumit UniversalKleber застосовувати регламентовану кількість чистої прохолодної (від +15 до +20 °С) води до якої поступово додавати суху суміш при пере-мішуванні міксером або дрилем із спеціальною насадкою. Перемішувати 5 хвилин, доводячи розчинову суміш до однорідної маси без грудок. Швидкість обертання ручного будівельного міксера повинна становити не більше 600 обертів на хвилину. Витримати 5 хвилин для «дозрі-вання» суміші, та перемішати її ще раз.
Кількість води зачинення повинно бути в межах від 4,75 до 5,25 л на 25 кг сухої суміші Baumit UniversalKleber.
1. Приклейка теплоізоляційних мінераловатних і пінополістирольних плит Залежно від стану утеплюваних поверхонь, а також від типу плит утеплювача суміш на поверхню плит для їх при-клейки наносити одним із методів: периметрально-маяковим методом або суцільним шаром. Периметрально-маяковим методом суміш Baumit UniversalKleber наносити в тому разі, коли поверхня стіни має нерівності до 10 мм передбачено застосування пінополістирольних плит. Маяки з суміші діаметром не менше 160 мм (3 маяки) рівномірно розподіляються в централь-ній частині плити на 2/3 її поверхні розміром 0,5х1,0 м. Крім цього, суміш нанести ще й по пе-риметру плити смугами шириною не менше 50 мм. Смуги повинні мати розриви, щоб при на-клеюванні плити не утворювались повітряні пробки.
Суцільним шаром суміш Baumit UniversalKleber наносити у тому разі, якщо поверхня огороджу-вальної конструкції рівна, без виступів і западин, а також коли за утеплювач використовують мінераловатні або ламельні плити. Шар суміші наносити на всю поверхню плити і вирівнювати зубчастою теркою або шпателем із зубцями 10х10 мм.
При утепленні фасадів, теплоізоляційні плити встановлювати знизу до верху із забезпеченням ширини перев’язки плит не менше 200 мм та щільно стикуючи їх одна до одної.
Допускається встановлювати частини теплоізоляційних плит шириною не менше 150 мм, але не можна використовувати такі плити на краях будівель, а також встановлювати поруч одна з одною. Такі залишки плит можна встановлювати тільки при постійному чергуванні з цілими плитами. При виконанні робіт з приклеювання теплоізоляційних плит забезпечити: рівність площини поверхні теплоізоляції; відсутність на поверхні теплоізоляції щілин; відсутність роз-чину клейової шпаклівки в стиках між плитами теплоізоляції.
Розмір щілин між плитами допускається не більшим за 2 мм. Якщо під час закріплення плит до поверхні огороджувальних конструкцій між плитами утворяться щілини, ширина яких становить понад 2 мм, їх потрібно заповнювати смужками з того ж матеріалу.
Краї теплоізоляційних плит на кутах будівлі з’єднуються один з одним почерговою перев’язкою рядів по типу зубчатого зачеплення, щоб край сусідньої плити виступав із-за лицьової сторони приблизно на величину товщини плити.
Не раніше ніж через 24 години після приклейки теплоізоляційних плит додатково, для сприй-мання вітрових навантажень, теплоізоляційні плити закріпити фасадними тарілковими дюбе-лями.
Тип дюбелів і довжину їх анкерної зони, приймати в залежності від товщини утеплювача та виду матеріалу основи. Кількість дюбелів на 1м2 - не менше 6 шт.
2. Улаштування гідрозахисного шару по мінераловатним і пінополістирольним плитам
Перед влаштуванням гідрозахисного шару для захисту мінераловатної теплоізоляції, на всій поверхні закріплених теплоізоляційних плит улаштувати контактний шар Baumit UniversalKleber товщиною 1,5-2 мм. Суміш наносити нержавіючим шпателем із зубом 10х10 мм.
Для усунення перепадів між плитами пінополістирольного утеплювача виконати шліфування пінополістирольних плит сталевими шліфувальними терками або наждаковим папером наби-того на дерев’яні бруски.
Не раніше ніж через 24 години після нанесення контактного шару по мінераловатним плитам, але не пізніше ніж через 7 діб після його виконання, улаштувати гідрозахисний шар Baumit UniversalKleber. Якщо в якості утеплювача застосовується пінополістирол, то гідрозахисний шар слід виконати не пізніше 7 діб після його закріплення на фасаді. В іншому випадку пінопо-лістирольні плити піддаються шліфуванню вищезазначеним методом для видалення пошко-дженого шару від впливу ультрафіолету.
Для влаштування гідрозахисного шару - шар адгезійної шпаклівки Baumit UniversalKleber тов-щиною 3-5 мм армувати лугостійкою скловолокнистою сіткою Baumit DuoTex таким чином, щоб склосітка знаходилась посередині шару.
Для цього суміш Baumit UniversalKleber нанести зубчатим шпателем 10х10 мм, на контактний шар мінераловатних плит або безпосередньо на пінополістирольні плити. Цим же шпателем в свіжий шар розчину адгезійної шпаклівки занурити лугостійку скловолокнисту сітку Baumit DuoTex вертикальними полотнами з напуском 10 см.
Армувальна сітка Baumit DuoTex повинна накриватися шаром розчину не менше 1 мм (в міс-цях напусків - 0,5 мм, максимальний шар 3 мм). Проступаючу крізь скловолокнисту сітку розчи-нову суміш одразу вирівняти гладкою стороною зубчатого шпателя.
Технічний опис Baumit UniversalKleber, дата актуалізації 03/2019 3 / 3
Рекомендації
щодо викона-
ння робіт
Штукатурні декоративно-оздоблювальні покриття в пінополістирольній системі наносити не раніше ніж через 3 доби, а на мінераловатну систему не раніше ніж через 5 діб.
3. Адгезійна шпаклівка Baumit UniversalKleber застосовується для вирівнювання та шпаклю-вання бетонних та оштукатурених поверхонь. При необхідності шар клейової шпаклівки арму-вати склосіткою Baumit DuoTex. Час технологічної витримки перед нанесенням декоративних покриттів складає 7 діб.
Перед декоративним штукатурним покриттям нанести шар універсальної ґрунт-фарби Baumit UniPrimer. Технологічна перерва перед виконанням штукатурних робіт - 24 години

  • Цена: 105 грн.